W prezencie dla Mamy – upominki od home&you

homeyou stroik camellia

Najprostszym przepisem na trafiony upominek jest dopasowanie go do zainteresowań i pasji naszej Mamy. Jeśli wiemy, że każdą wolną chwilę spędza w ogrodzie lub przy pielęgnacji kwiatów, sprezentujmy jej np. kompletkolorowych donic, ciekawą figurkę na kwiaty, stylowy wazon z pachnącym bukietem lub coś, co ozdobi

taras czy ogród: lampion, wiklinowy kosz albo stroik. Mamy, które uwielbiają eksperymentować w kuchni będą zadowolone z pomocnych narzędzi, np.: specjalnego noża do ananasa, młynka, naczynia do fondue czy eleganckich przyprawników. Praktyczne możemy też połączyć z przyjemnym, wybierając na prezent kawiarkę i piękną filiżankę lub gustowną paterę z upieczonym przez nas pysznym ciastem. Dla Mam, które jak większość kobiet, uwielbiają błyskotki, home&you ma również wiele propozycji – fikuśne wieszaki na biżuterię, szkatułki oraz szafki z lustrem. A co dla miłośniczek dobrej książki? Na przykład mięciutki pled, wygodną poduszkę, szykowną lampę czy wielki kubek na aromatyczną herbatę. 

W home&you bez trudu odnajdziemy też prezenty, które przypadną do gustu miłośniczkom aranżacji wnętrz. Wśród różnorodnych propozycji są m.in.: eleganckie komplety pościeli, figurki dekoracyjne, tekstylia, a także szkło stołowe czy dekoracje do domu. 

Aktualnie w salonach i sklepie online home&you trwa akcja promocyjna – robiąc zakupy za min. 50 zł, można otrzymać vouchery o wartości 100, 50 i 20 zł.