Książka Homebook Design 2015 dostępna już od grudnia!

Setki zdjęć i ciekawe inspiracje polskich, doświadczonych projektantów – to wszystko znajdziemy w drugim już albumie przygotowanym przez największy portal wnętrzarski w Polsce Homebook.pl. Książka „Homebook Design 2015”, która ukaże się już w grudniu, powstała ze współpracy portalu z najlepszymi biurami architektonicznymi.

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa, która skupia entuzjastów oraz profesjonalistów projektowania wnętrz. Na portalu można znaleźć setki inspiracji, przykładowych rozwiązań, metamorfoz domów, które regularnie dodawane są przez amatorów oraz zawodowców. Jest to jedyne miejsce, w którym każdy użytkownik może zasięgnąć porady znanych i cenionych architektów odnośnie planowanych zmian, remontów czy delikatnych liftingów dekoratorskich. Wydając album „Homebook Design 2015”, platforma już po raz drugi wyszła z wirtualnego świata, dając tym samym możliwość sięgnięcia po najlepsze aranżacje roku w każdej wybranej chwili.

Zbiór największych trendów

„Homebook Design 2015” to kompendium wiedzy, stylu i trendów wnętrzarskich. Album stanowi kopalnię pomysłów, które pomogą zainspirować każdego czytelnika do tego, by stworzyć wnętrza funkcjonalne i estetyczne – takie, w których chce się mieszkać. W „Homebook Design 2015” można znaleźć ponad 300 zdjęć obrazujących oryginalne projekty – od niewielkich kawalerek po domy jednorodzinne i ekskluzywne apartamenty z całej Polski. Wszystkie fotografie opatrzone są komentarzem opisującym główne założenia projektowe, innowacyjne rozwiązania oraz wykorzystane materiały. Wśród prezentowanych aranżacji można odnaleźć inspiracje dotyczące stylu skandynawskiego, industrialnego, glamour, klasycznego czy prowansalskiego. Projekty, które znajdują się w albumie, charakteryzuje nietuzinkowość, oryginalność, odwaga, ale również minimalizm i prosta elegancja. „Homebook Design 2015” jest księgą inspiracji dla wszystkich pasjonatów wnętrz oraz dla osób poszukujących inspiracji na urządzenie własnego M.

„Homebook.pl jest internetową platformą wnętrzarską. Mimo tego, że wiele aspektów naszego życia przenosi się do wirtualnego świata, nadal decydujemy się na książki w formie drukowanej. Nic nie zastąpi uczucia, które towarzyszy nam, gdy zasiadamy z lekturą w swoim ulubionym fotelu. Właśnie tych przeżyć, połączonych z ogromną dawką inspiracji, życzymy czytelnikom naszego albumu.” – mówi Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl oraz redaktor wydania „Homebook Design 2015”.

Premiera drugiej edycji albumu wydanego pod auspicjami portalu wnętrzarskiego Homebook.pl odbędzie się już na początku grudnia. Z całą pewnością będzie on pełnił kompendium wiedzy aranżacyjnej, która podbije serca czytelników i z całą pewnością sprawdzi się jako idealny prezent pod choinkę dla naszych najbliższych