Czystek na walkę z kleszczami

Wzmacnia odporność i pozbywa się drobnoustrojów, usuwa toksyny z organizmu i działa antyalergicznie, dodaje energii, a najważniejsze, że jest skuteczny w walce z kleszczami i boreliozą. Czystek to zioło, które w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne, szczególnie jako środek w walce z osłabieniem organizmu. Często zioło to przepisywane jest również przez lekarzy jako skuteczny środek w walce z przeziębieniem.

Swoje niezwykłe właściwości czystek zawdzięcza zawartości polifenoli, czyli antyoksydantów walczącym z drobnoustrojami i wolnymi rodnikami, które wywołują wiele chorób. Chronią również naczynia krwionośne i hamują utlenianie złego cholesterolu (LDL). Jet również doskonałym wsparciem w walce z zaraza kleszczy, bowiem zawarte w nim substancje zapobiegają rozwojowi krętek boreliozy, chorobie kleszczowej i odstraszają te insekty przed wczepianiem się w naszą skórę, również w skórę zwierząt. Wspomagają również leczenie, gdy doszło już do zakażenia.

Czystek to również dobry antyperspirant i wybielacz do zębów, bowiem doskonale rozpuszcza bakterie. Najlepiej spożywać go w formie naparu i to kilka razy dziennie

www.przystanekpozdrowie.pl