Specjalna oferta dla Seniorów! Seniorzy podróżują aż o 40% taniej!

  • PolskiBus.com przygotował Specjalną Ofertę dla Seniorów
  • Już teraz Pasażerowie powyżej 65. roku życia mogą podróżować aż o 40% taniej!
  • Promocja obejmuje wszystkie podróże w okresie od 17 do 31 marca
  • Bilety promocyjne można rezerwować do środy, 23 marca
  • Aby skorzystać z oferty, wystarczy użyć kodu promocyjnego: SENIOR

Bilety dla Seniorów na wszystkie kursy taniej o 40% – to nowa, wyjątkowa oferta PolskiBus.com przygotowana specjalnie z myślą o podróżnych powyżej 65. roku życia. Promocja obejmuje okres zbliżających się Świąt Wielkanocnych, dzięki czemu Seniorzy będą mogli spędzić ten wspaniały i rodzinny czas z bliskimi mieszkającymi w innych miastach. Podróż warto jednak zaplanować jeszcze przed Świętami – promocyjne bilety będą dostępne na stronie www.polskibus.com tylko do 23 marca.

Ta wyjątkowa i niecodzienna promocja skierowana do Seniorów obejmuje wszystkie kursy PolskiBus.com w okresie od 17 do 31 marca 2016 r. Co ważne – zakupu nie trzeba dokonywać osobiście, może to zrobić ktoś z rodziny lub znajomych. W przypadku braku dostępu do Internetu można również skorzystać ze stacjonarnych punktów sprzedaży biletów w całej Polsce. Po zakupie biletów przed wejściem do autokaru należy jedynie okazać kierowcy dokument potwierdzający ukończenie 65. roku życia.

„Promocja dla Seniorów to kolejna wspaniała nowość w naszej ofercie. Zależy nam, aby zachęcić osoby starsze do odwiedzania rodzin oraz znajomych. Pokazać im, jak łatwo można zarezerwować bilet i odbyć podróż jednym z naszych komfortowych oraz bezpiecznych autokarów. Nasza oferta obejmuje okres Wielkanocy, dzięki czemu świąteczne wyjazdy do bliskich stają się jeszcze przyjemniejsze i bardziej atrakcyjne!”.

Pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.