REPERTUAR KIJÓW.CENTRUM 21 - 27 października 2016

KIJÓW.CENTRUM – DUŻA SALA

21 października (piątek)

11:00          WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

13:45           BOCIANY  3D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

15:30          WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

18:15           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                     reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

20:30          WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

22 października (sobota)

10:00           CZYTANIE PRZY EKRANIE

                    BOCIANY  2D DUBBING

                    reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

13:45           BOCIANY  3D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

15:30           WOŁYŃ

                    reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

18:45           TRANSMISJA OPERY Z METROPOLITAN OPERA W NOWYM JORKU

                     Don Juan albo Rozpustnik ukarany

                     Wolfgang Amadeus Mozart

                     Opera w dwóch aktach – ok 3,5 h

23 października (niedziela)

18;00          Koncert finałowy Festiwalu 7xGospel 2016

24 października (poniedziałek)

15:30           WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

18:15           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                     reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

20:30           WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

25 października (wtorek)

13:30           BOCIANY  3D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

15:30           WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

18:15           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                    reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

20:30           WOŁYŃ

                    reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

26 października (środa)

15:30          WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

19:00           SEZON Transmisji Teatralnych 2016 – 2017

                    100% TEATRU W KINIE

                    FRANKENSTEIN - SPEKTAKL Z NATIONAL THEATRE W LONDYNIE

                    z Benedictem Cumberbatchem w roli Monstrum.

                    Przedstawienie z polskimi napisami.

                    Czas trwania ok.: 2 godzin i 20 minut (bez przerwy).

                    Spektakl dla widzów od lat 15.

27 października (czwartek)

18:00           KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

20:30           KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

KIJÓW.CENTRUM - SALA STUDIO 1

21 października (piątek)

10:15           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

12:30           BOCIANY  2D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

14:30           HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

16:15           SMOLEŃSK

                     reż.  Antoni Krauze, Polska 2016, 120’

18:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

22 października (sobota)

10:45           WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

13:30           SMOLEŃSK

                     reż.  Antoni Krauze, Polska 2016, 120’

15:45           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

18:00           WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

20:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

24 października (poniedziałek)

12:30           BOCIANY  2D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

14:30           HISTORIA MARII

                    reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

16:15           SMOLEŃSK

                     reż.  Antoni Krauze, Polska 2016, 120’

18:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

25 października (wtorek)

12:30           BOCIANY  2D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

14:30           HISTORIA MARII

                    reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

16:15           SMOLEŃSK

                     reż.  Antoni Krauze, Polska 2016, 120’

18:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

26 października (środa)

9:30             BOCIANY  2D DUBBING

                    reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

12:30           BOCIANY  2D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

14:30           HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

16:15           SMOLEŃSK

                     reż.  Antoni Krauze, Polska 2016, 120’

18:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

27 października (czwartek)

11:00           BOCIANY  2D DUBBING

                    reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

12:45           BOCIANY  2D DUBBING

                     reż.  Nicholas Stoller, USA, 2016, 87’

14:30           WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

17:15           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                     reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

19:15           PROSTA HISTORIA O MORDERSTWIE 

                     reż.  Arkadiusz Jakubik, Polska  2016, 90’

21:00           WOŁYŃ

                     reż.  Wojciech Smarzowski, Polska, 2016, 150’

KIJÓW.CENTRUM - SALA STUDIO 2

21 października (piątek)

10:00           DZIECIĘCE PORANKI

                     ROBINSON CRUSOE   2D DUBBING

                     reż.  Ben Stassen,     BelgiaFrancja  2016, 90’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                     HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

13:45           DZIELNA SYRENKA I PIRACI Z KARAIBÓW  

                     reż.  Qiu Haoqiang, Chiny  2015, 90’

15:20           DZIELNA SYRENKA I PIRACI Z KARAIBÓW  

                     reż.  Qiu Haoqiang, Chiny  2015, 90’

17:00           HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

18:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

20:45           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                     reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

22 października (sobota)

10:00           DZIECIĘCE PORANKI

                     ROBINSON CRUSOE   2D DUBBING

                     reż.  Ben Stassen,     BelgiaFrancja  2016, 90’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                     HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

14:00           DZIELNA SYRENKA I PIRACI Z KARAIBÓW  

                     reż.  Qiu Haoqiang, Chiny  2015, 90’

15:45           DZIELNA SYRENKA I PIRACI Z KARAIBÓW  

                     reż.  Qiu Haoqiang, Chiny  2015, 90’

17:30           HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

19:15           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

21:15           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                     reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

24 października (poniedziałek)

10:00           DZIECIĘCE PORANKI

                     ROBINSON CRUSOE   2D DUBBING

                     reż.  Ben Stassen,     BelgiaFrancja  2016, 90’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                     HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

13:45           DZIELNA SYRENKA I PIRACI Z KARAIBÓW  

                     reż.  Qiu Haoqiang, Chiny  2015, 90’

15:20           DZIELNA SYRENKA I PIRACI Z KARAIBÓW  

                     reż.  Qiu Haoqiang, Chiny  2015, 90’

17:00           HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

18:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

20:45           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                     reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

25 października (wtorek)

10:00           DZIECIĘCE PORANKI

                     ROBINSON CRUSOE   2D DUBBING

                     reż.  Ben Stassen,     BelgiaFrancja  2016, 90’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                     HISTORIA MARII

                     reż.  Jean-Pierre Améris, Francja, 2016, 95’

15:20           DZIELNA SYRENKA I PIRACI Z KARAIBÓW  

                     reż.  Qiu Haoqiang, Chiny  2015, 90’

17:00           PROSTA HISTORIA O MORDERSTWIE 

                     reż.  Arkadiusz Jakubik, Polska  2016, 90’

18:45           SZKOLA UWODZENIA CZESŁAWA M. 

                     reż.  Aleksander Dembski, Polska  2016, 97’

20:45           DZIEWCZYNA Z POCIĄGU 

                     reż.  Tate Taylor, USA  2016, 112’

*