REPERTUAR KIJÓW.CENTRUM 30 grudnia 2016 – 5 stycznia 2017

KIJÓW.CENTRUM – DUŻA SALA

30 grudnia (piątek)

11:00          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 3D DUBBING

                   reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

13:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

15:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 3D DUBBING

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

18:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

20:45          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

31 grudnia (sobota)

10:30          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 3D DUBBING

                   reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

12:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 3D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

14:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

18:00          FILMOWY SYLWESTER

                    ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

21:30          FILMOWY SYLWESTER

                    LA LA LAND

                   reż.  Damien Chazelle, USA, 2016, 126’

0:30            FILMOWY SYLWESTER

                    DOBRZE SIE KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE

                    reż.  Paolo Genovese, Włochy, 2016, 97’

1 stycznia (niedziela)

13:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

15:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 3D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

18:00          POKAZ PRZEDPREMIEROWY

                    LA LA LAND

                    reż.  Damien Chazelle, USA, 2016, 126’

20:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

2 stycznia (poniedziałek)

13:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

15:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 3D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

18:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

20:45          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

3 stycznia (wtorek)

13:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

15:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 3D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

18:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

20:45          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

4 stycznia (środa)

13:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

15:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 3D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

18:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

20:45          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

5 stycznia (czwartek)

13:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

15:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 3D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

18:00          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

20:45          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

KIJÓW.CENTRUM - SALA STUDIO 1

30 grudnia (piątek)

10:00          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                    CZEKAJĄC NA MOTYLE

                     reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

14:15          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

16:00           CZEKAJĄC NA MOTYLE

                    reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

18:15           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

31 grudnia (sobota)

11:30          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

13:00          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

14:45           CZEKAJĄC NA MOTYLE

                    reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

17:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

1 stycznia (niedziela)

14:15          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

16:00           CZEKAJĄC NA MOTYLE

                    reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

18:15          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D NAPISY

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

20:45           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

2 stycznia (poniedziałek)

10:00          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                    CZEKAJĄC NA MOTYLE

                     reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

14:15          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

16:00           CZEKAJĄC NA MOTYLE

                    reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

18:15           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

3 stycznia (wtorek)

10:00          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                    CZEKAJĄC NA MOTYLE

                     reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

14:15          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

16:00           CZEKAJĄC NA MOTYLE

                    reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

19:00          WYSTAWA NA EKRANIE

                    OSOBLIWY ŚWIAT HIERONYMUSA BOSCHA

                    Język: angielski – NAPISY POLSKIE, Wielka Brytania, 2015,  90 min.

21:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

4 stycznia (środa)

10:00          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                    CZEKAJĄC NA MOTYLE

                     reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

14:15          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

16:00           CZEKAJĄC NA MOTYLE

                    reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

18:15           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

5 stycznia (czwartek)

10:00          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

12:00           SENAS Z DUSZĄ

                    CZEKAJĄC NA MOTYLE

                     reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

14:15          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

16:00           CZEKAJĄC NA MOTYLE

                    reż.  Richard Clark Jr., Kent Allen., USA 2016, 120’

18:15           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

20:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

KIJÓW.CENTRUM - SALA STUDIO 2

30 grudnia (piątek)

10:15          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

12:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

14:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

16:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

18:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

20:30          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

31 grudnia (sobota)

10:30          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                   reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

13:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

14:45           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

17:00          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

1 stycznia (niedziela)

14:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

16:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

18:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

20:30          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

2 stycznia (poniedziałek)

10:15          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

12:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

14:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

16:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

18:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

20:30          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

3 stycznia (wtorek)

10:15          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

12:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

14:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

16:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

19:00          WYSTAWA NA EKRANIE

                    OSOBLIWY ŚWIAT HIERONYMUSA BOSCHA

                    Język: angielski – NAPISY POLSKIE, Wielka Brytania, 2015,  90 min.

21:00          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

4 stycznia (środa)

10:15          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

12:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

14:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

16:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

18:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

20:30          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

5 stycznia (czwartek)

10:15          ŁOTR 1 . GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE 2D DUBBING

                    reż.  Gareth Edwards, USA, 2016, 133’

12:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

14:30           OSTATNIA RODZINA 

                     reż.  Jan P. Matuszyński, Polska  2016, 124’

16:45          KRÓLOWA ŚNIEGU 3 : OGIEŃ I LÓD 2D DUBBING

                    reż.  Aleksey Tsitsilin, Rosja, 2016, 80’

18:30           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

20:30          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

KIJÓW.CENTRUM – SALA KLUBOWA

30 grudnia (piątek)

15:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

17:00          TANCERKA

                    reż.  Stéphanie Di Giusto, Francja,  2016, 108’

19:00          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

21:00          PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

                    reż.  Patryk Vega, Polska, 2016, 135’

31 grudnia (sobota)

14:45          TANCERKA

                    reż.  Stéphanie Di Giusto, Francja,  2016, 108’

16:45          PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

                    reż.  Patryk Vega, Polska, 2016, 135’

1 stycznia (niedziela)

15:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

17:00          TANCERKA

                    reż.  Stéphanie Di Giusto, Francja,  2016, 108’

19:00          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

21:00          PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

                    reż.  Patryk Vega, Polska, 2016, 135’

2 stycznia (poniedziałek)

15:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

17:00          TANCERKA

                    reż.  Stéphanie Di Giusto, Francja,  2016, 108’

19:00          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

21:00          PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

                    reż.  Patryk Vega, Polska, 2016, 135’

3 stycznia (wtorek)

15:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

17:00          TANCERKA

                    reż.  Stéphanie Di Giusto, Francja,  2016, 108’

19:15          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

21:00          PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

                    reż.  Patryk Vega, Polska, 2016, 135’

4 stycznia (środa)

15:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

17:00          TANCERKA

                    reż.  Stéphanie Di Giusto, Francja,  2016, 108’

19:00          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

21:00          PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

                    reż.  Patryk Vega, Polska, 2016, 135’

5 stycznia (czwartek)

15:00           UKRYTE PIĘKNO      

                     reż.  David Frankel, USA, 2016, 97’

17:00          TANCERKA

                    reż.  Stéphanie Di Giusto, Francja,  2016, 108’

19:00          SZCZĘŚCIE ŚWIATA

                    reż.  Michał Rosa , Polska, 2016, 98’

21:00          PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

                    reż.  Patryk Vega, Polska, 2016, 135’

*